NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

14 października 2018r. godz. 10.30 Rogale, 12.30 Żabin – spotkania formacyjne dla kandydatów do I Komunii św. i ich rodziców

Polecany post

Wirtualny spacer po żabińskim kościele

 Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszej świątyni.  Spacer wykonany przez p. Zbigniewa Bieleniewicza obejmuje kilka poziomów oraz s...

piątek, 8 kwietnia 2011

"Kto szybszy - ten zdrowszy" - Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

"Kto szybszy - ten zdrowszy" - pod takim hasłem odbył się 07 kwietnia w Gimnazjum w Baniach Maz. Konkurs Wiedzy o Zdrowiu. Młodzież uczestnicząc w terenowej grze planszowej miała okazję wykazać się swoją sprawnością i wiedzą na temat zdrowia, zagrożeń uzależnieniami i promocji zdrowego stylu życia.

Zwycięstwo w grze wywalczyła sobie klasa III b, II miejsce zajęła III a, a III miejsce - klasa II a. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę..
Serdecznie dziękujemy też Wiktorii Maćkiw, Zuzannie Mielniczek, Julicie Perżyło i Magdalenie Bolek za pomoc w przygotowaniu i poprowadzeniu konkursu.
Konkurs przeprowadzony został w ramach Programu "Profilaktyka przez sztukę" realizowanego przez naszą Parafię ze środków własnych oraz Gminnego Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania patologiom społecznym.
Więcej zdjęć z Konkursu w Galerii - kliknij

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz