NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

08 czerwca 2019 r. godz. 17.00 w Żabinie – Msza św. dziękczynna za 30-lecie kapłaństwa ks. Andrzeja

15 czerwca 2019 r. godz. 11.00 – III Międzykulturowy Przegląd Piosenki w Żabinie

29 czerwca 2019 r. godz. 11.00 – Uroczystość Św. Piotra i Pawła - Odpust w Rogalach

2-4 lipca 2019 r. – pielgrzymka do Malborka, Pelplina i Trójmiasta.

Polecany post

Wirtualny spacer po żabińskim kościele

 Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszej świątyni.  Spacer wykonany przez p. Zbigniewa Bieleniewicza obejmuje kilka poziomów oraz s...

piątek, 8 kwietnia 2011

"Kto szybszy - ten zdrowszy" - Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

"Kto szybszy - ten zdrowszy" - pod takim hasłem odbył się 07 kwietnia w Gimnazjum w Baniach Maz. Konkurs Wiedzy o Zdrowiu. Młodzież uczestnicząc w terenowej grze planszowej miała okazję wykazać się swoją sprawnością i wiedzą na temat zdrowia, zagrożeń uzależnieniami i promocji zdrowego stylu życia.

Zwycięstwo w grze wywalczyła sobie klasa III b, II miejsce zajęła III a, a III miejsce - klasa II a. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę..
Serdecznie dziękujemy też Wiktorii Maćkiw, Zuzannie Mielniczek, Julicie Perżyło i Magdalenie Bolek za pomoc w przygotowaniu i poprowadzeniu konkursu.
Konkurs przeprowadzony został w ramach Programu "Profilaktyka przez sztukę" realizowanego przez naszą Parafię ze środków własnych oraz Gminnego Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania patologiom społecznym.
Więcej zdjęć z Konkursu w Galerii - kliknij

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz