NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

14 września 2019 r. godz. 15.00 – Polska pod Krzyżem – wydarzenie modlitewne

15 września 2019 r. – spotkania formacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. – Rogale godz. 10.30, Żabin godz. 12.30.

Polecany post

Wirtualny spacer po żabińskim kościele

 Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszej świątyni.  Spacer wykonany przez p. Zbigniewa Bieleniewicza obejmuje kilka poziomów oraz s...

niedziela, 29 lipca 2012

Warsztaty wokalne


Dni od 23 do 26 lipca 2012 r. to dla kilkunastu mieszkańców naszej Parafii i kilku gości czas bardzo intensywnej pracy na warsztatach wokalnych. Oprócz nauki śpiewów wielogłosowych pracowaliśmy też nad emisją głosu i dykcją, doskonaliliśmy nasz aparat oddechowy i głosowy, poszukiwaliśmy odpowiedniej interpretacji utworów i uczyliśmy się  świadomego wykonawstwa. Warsztaty – podobnie jak w roku ubiegłym – prowadziła p. Nela Chojnowska-Ochnik z Olsztyna. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólne odkrywanie naszych głosów i możliwości w nich drzemiących. A wszystkich chętnych, chcących przyłączyć się do wspólnego śpiewu, zapraszamy na cotygodniowe próby chóru – w piątki na godz. 19.00.
Warsztaty realizowane są w ramach Programu "Ci, co bębnią i śpiewają, po używki nie sięgają" finansowanego ze środków Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz środków Parafii Narodzenia NMP w Żabinie.

 Kilka zdjęć z warsztatów:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz