NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

14 września 2019 r. godz. 15.00 – Polska pod Krzyżem – wydarzenie modlitewne

15 września 2019 r. – spotkania formacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. – Rogale godz. 10.30, Żabin godz. 12.30.

Polecany post

Wirtualny spacer po żabińskim kościele

 Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszej świątyni.  Spacer wykonany przez p. Zbigniewa Bieleniewicza obejmuje kilka poziomów oraz s...

środa, 22 maja 2013

Terenowa gra planszowa w SP w Lisach

 Rozegraniem terenowej gry planszowej rozpoczęliśmy kilka dni temu w Szkole Podstawowej w Lisach realizację Programu profilaktycznego „(Nie)zależni?”. Dzieci i ich opiekunowie dzielnie zmagali się z postawionymi przed nimi zadaniami z zakresu promocji zdrowego stylu życia i profilaktyki uzależnień. Reprezentanci poszczególnych klas wędrowali po przygotowanej planszy w roli pionów. W nagrodę klasy otrzymały dyplomy, a wszyscy uczestnicy dostali po jabłku.
Na koniec odbyła się wspólna sesja fotograficzna. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom i dyrekcji Szkoły za wspólną zabawę. Zajęcia realizowane w ramach Programu Profilaktycznego „(Nie)zależni?” finansowanego ze środków Urzędu Gminy Banie Mazurskie oraz środków Parafii Narodzenia NMP w Żabinie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz