NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

14 października 2018r. godz. 10.30 Rogale, 12.30 Żabin – spotkania formacyjne dla kandydatów do I Komunii św. i ich rodziców

Polecany post

Wirtualny spacer po żabińskim kościele

 Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszej świątyni.  Spacer wykonany przez p. Zbigniewa Bieleniewicza obejmuje kilka poziomów oraz s...

niedziela, 25 marca 2018

3 Koła Żywego Różańca


Dziś, w Niedzielę Męki Pańskiej, rozpoczęły w naszej parafii posługę modlitewną 3 Róże Żywego Różańca. Po Mszach św. ks. proboszcz zawierzył parafię i wszystkie rodziny Maryi oraz udzielił specjalnego błogosławieństwa członkom Kół Żywego Różańca.
Bardzo istotną sprawą jest to, że wszyscy członkowie Żywego Różańca  modlą się w tej samej intencji. Dlatego w łączności z całym Kościołem Żywy Różaniec podejmuje jako główną intencję swoich modlitw intencje polecane przez papieża dla Apostolstwa Modlitwy, czyli Papieską Intencję Ogólną i Papieską Intencję Ewangelizacyjną. Dodatkowo swoimi modlitwami wspiera duchowo wspólnotę parafialną podejmując intencje parafialne.

Intencja modlitwy różańcowej na miesiąc kwiecień 2018:
Papieska Intencja Ogólna: 
Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi..
Intencje parafialne:
O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego - dla naszej parafii i diecezji  (Intencja stała).
O pokój na świecie i opiekę Matki Boskiej nad naszą Ojczyzną. (Intencja stała).
Za chorych członków Żywego Różańca i dar cierpliwości znoszenia cierpienia dla chorych i ich opiekunów.
O łaskę miłosierdzia Bożego dla wszystkich, którzy zwlekają ze spowiedzią.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz