NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

14 września 2019 r. godz. 15.00 – Polska pod Krzyżem – wydarzenie modlitewne

15 września 2019 r. – spotkania formacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. – Rogale godz. 10.30, Żabin godz. 12.30.

Polecany post

Wirtualny spacer po żabińskim kościele

 Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszej świątyni.  Spacer wykonany przez p. Zbigniewa Bieleniewicza obejmuje kilka poziomów oraz s...

niedziela, 23 września 2018

"Doktor Żywago" nie wyleczy z miłości... do musicalu


Ostatnim tegorocznym akcentem związanym z realizacją zadania publicznego „Profilaktyka poprzez wartości” był wczorajszy wyjazd 20 – osobowej grupy mieszkańców parafii do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku na musical „Doktor Żywago”.
Powieść Borysa Pasternaka to jedna z najpiękniejszych w dziejach światowej literatury historii o miłości, a spektakl w reżyserii Jakuba Szydłowskiego to wielkie wyznanie miłości z rozmachem nam ukazał. Wyznanie aktualne bez względu na czas i miejsce, współczesne i wieczne.
Wracając, już przeglądaliśmy repertuar na przyszły rok – będzie „Anna Karenina” – sprawdzajcie informacje, bo z pewnością się wybierzemy.
Wszystkim uczestnikom tego i poprzednich wyjazdów w poszukiwaniu wartości w kulturze, a także Gminie Banie Mazurskie, która wspiera finansowo te nasze działania – serdecznie dziękujemy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz