NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

14 września 2019 r. godz. 15.00 – Polska pod Krzyżem – wydarzenie modlitewne

15 września 2019 r. – spotkania formacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. – Rogale godz. 10.30, Żabin godz. 12.30.

Polecany post

Wirtualny spacer po żabińskim kościele

 Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszej świątyni.  Spacer wykonany przez p. Zbigniewa Bieleniewicza obejmuje kilka poziomów oraz s...

czwartek, 9 lutego 2012

Pędzą, pędzą sanie...

Kuligiem i ogniskiem z pieczeniem kiełbasek zakończyła się realizacja Programu "Trzymaj formę razem z nami - ruszaj głową i biodrami" dofinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Gołdapski Fundusz Lokalny. Przez kilka miesięcy członkowie naszej OSP oraz młodzież z MDP doskonalili swoje umiejętności na treningach kondycyjnych i sprawnościowych, przygotowujących ich do zawodów, uczęszczali na zajęcia z aerobiku oraz szkolili się w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej.
Dziękujemy za organizację kuligu p. Tomaszowi Mikielskiemu, a wszystkim, którzy przyłączali się do naszych działań - za wspólną zabawę.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz